O firmie

Sztuka Wyceny świadczy usługi w zakresie profesjonalnej wyceny nieruchomości, jak również wyceny maszyn i urządzeń oraz środków transportu. Przedmiotem realizowanych przez nas zleceń są nieruchomości mieszkaniowe, grunty, nieruchomości komercyjne, jak również wycena majątku ruchomego (maszyn, urządzeń, pojazdów, wyposażenia firmy, zapasów).

rzeczoznawca majątkowy Zgierz Bartosz Kalita

Założycielem firmy jest Bartosz Kalita - ekonomista oraz rzeczoznawca majątkowy, posiadający uprawnienia zawodowe nr 6764 w zakresie szacowania nieruchomości nadane przez Ministra Infrastruktury i Budownictwa.
Rejestr Rzeczoznawców Majątkowych »

Doświadczenie oraz wiedza zdobyta w wiodących instytucjach finansowych pozwala oferować mi usługi na najwyższym poziomie.

Fachowa wiedza ‐ bogate doświadczenie

Sztuka Wyceny świadczy kompleksowe usługi związane z określeniem wartości rynkowej nieruchomości, specjalizujemy się w sporządzaniu wycen nieruchomości oraz inwestycji na terenie całego województwa łódzkiego. Działalność firmy oparta na połączeniu fachowej wiedzy z bogatym doświadczeniem zawodowym pozwala wykonać Nam każde zlecenie rzetelnie oraz profesjonalnie, przestrzegając zasad etyki zawodowej i poufności.

Zadowoleni Klienci

Sztuka wyceny kieruje swoje usługi zarówno do osób indywidualnych, jaki i przedsiębiorstw na terenie Łodzi, Pabianic, Zgierza oraz powiatów sąsiednich. Dzięki pełnemu zaangażowaniu oraz profesjonalnemu podejściu do pracy, klienci otrzymują rzetelną wycenę przedstawioną w przejrzysty i czytelny sposób. Najwyższy poziom usług oraz zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze.

Zapraszamy do kontaktu


Sztuka Wyceny
Łukowa 18
93-410 Łódź

607 718 863

kontakt@sztukawyceny.pl