O firmie

Sztuka Wyceny świadczy usługi w zakresie profesjonalnej wyceny nieruchomości. Przedmiotem realizowanych przez nas zleceń są nieruchomości mieszkaniowe, grunty jak również nieruchomości komercyjne.

rzeczoznawca majątkowy Zgierz Bartosz Kalita

Założycielem firmy jest Bartosz Kalita - ekonomista oraz rzeczoznawca majątkowy, posiadający uprawnienia zawodowe nr 6764 w zakresie szacowania nieruchomości nadane przez Ministra Infrastruktury i Budownictwa.
Rejestr Rzeczoznawców Majątkowych »

Doświadczenie oraz wiedza zdobyta w wiodących instytucjach finansowych pozwala oferować mi usługi na najwyższym poziomie.

Fachowa wiedza ‐ bogate doświadczenie

Sztuka Wyceny świadczy kompleksowe usługi związane z określeniem wartości rynkowej nieruchomości, specjalizujemy się w sporządzaniu wycen nieruchomości oraz inwestycji na terenie całego województwa łódzkiego. Działalność firmy oparta na połączeniu fachowej wiedzy z bogatym doświadczeniem zawodowym pozwala wykonać Nam każde zlecenie rzetelnie oraz profesjonalnie, przestrzegając zasad etyki zawodowej i poufności.

Zadowoleni Klienci

Sztuka wyceny kieruje swoje usługi zarówno do osób indywidualnych, jaki i przedsiębiorstw na terenie Łodzi, Pabianic, Zgierza oraz powiatów sąsiednich. Dzięki pełnemu zaangażowaniu oraz profesjonalnemu podejściu do pracy, klienci otrzymują rzetelną wycenę przedstawioną w przejrzysty i czytelny sposób. Najwyższy poziom usług oraz zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze.

Zapraszamy do kontaktu


Sztuka Wyceny
Łukowa 18
93-410 Łódź

607 718 863

kontakt@sztukawyceny.pl